Sağlık Kurye

Sağlık Kurye hizmeti kimi zaman eczanelerde tükenmiş bir ilacı ecza depolarından tedarik için kimi zaman insani bir durum olarak ihtiyacınız olan bir ilaç için ortaya çıkar.

Hastasınız yada çevreniz de yardım alabileceğiniz kimse yok. Bu gibi durumlarda Sağlık kurye bir telefonla en yakın eczaneden ilaç temin ederek ayağınıza kadar getirir.

Gece gündüz günün her saati ihtiyacınız olduğu her an bir telefonunuzla ilacınızı en yakın eczaneden alıp kapınıza kadar getiriyoruz.


Sağlık kurye
hizmet süresi normal yol şartlarında 30 dakika ile 60 dakika arasında değişebilmektedir.Üstelik bu yeni hizmetimizden çok uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Unutmayın herşey sizlerin sağlığınız içindir. mutlu müşteriler
Sağlık Kurye , Pazartesi’den pazara kadar sizin için 7 / 24 saat sağlık kurye ilaç kurye hizmeti veriyoruz amacımız sizin evinizden çıkmadan park sorunu yaşamadan veya hastalığınızdan dolayı dışarıya çıkmamanız için bu hizmeti veriyoruz.

Bulamadığınız ilaçları sizin yerinize bulan firmamız gece yarısı talep ettiğiniz diğer ürünleride sizin için en kısa zamanda bulur ve en acil şekilde talep ettiğiniz adrese getirir.
sağlık topluluğuna ithaf edilen bir kurye servisidir. İnsanoğlunun bildiği en eski servislerden birini aldık ve tıp camiasının spesifik ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için güncelledik. Yılda 365 gün her gün 24 saat kurye hizmeti sunuyoruz.

Hastaların ihtiyaçları geliştikçe ve değişmeye devam edeceğine inandığımız için hizmetlerimiz de öyle olmalıdır. Bu bizim meydan okumamız ve müşterilerimize olan bağlılığımız.