İstanbulun Tüm Semtlerine İlaç Kurye

İlaç Kurye ve Eczane Kurye ekibimiz, ihtiyacınız olan ilaç ve benzeri medikal sağlık ürünlerinin tedarikçi sağlık kuruluşları ve eczaneler aracılığı ile alınarak tarafınıza günün her saati ulaştırılması amacı ile 7/24 sunduğumuz kurye hizmetimizdir.

Moto Kurye ‘lerimiz operayon merkezimize düşen iş emrinizin akabinde gps bilgisine sahip uzman kuryelerimiz tarafından nöbetci eczanaye gider ve reçetesiz alına bilinecek yasal sağlık ilaçlarınızı tarafınıza express olarak getirir.

Eczane ve sağlık kuruluşlarından reçetesiz alınmaz ise Motokurye personelimiz ilk önce size gelir ve reçeteniz ile birlikte kimlik fotokopitinizi alarak nöbetci eczaneden ilacınızın tedariğini sağlar ve en hızlı şekilde tarafınıza teslimatını gerçekleştirir.

Bu hizmetimiz haftanın her günü ve her saati kesintisiz devam etmektedir, İlaç Kurye ihtiyaclarınızda gönderi ücretleri Gündüz ilaç kurye ücretinin iki katı olarak değişir

Acil İlaç hizmetimiz Gece Nöbetci İlac Kurye ‘lerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu hizmetimizden web sayfamız üzerinden kayıt yaparak yada çağrı merkezimizi arayarak 7/24 yararlana bilirsiniz.