İstanbulun Semtlerine İlaç Servisi

İlaç Kurye , birinci sınıf hizmet kalitesine ev sahipliği yapan , ilaç kurye şimdi profesyonel çalışma ekibi ile sizlere merhaba demeye hazırlanıyor.

En çok tercih edilen kurye platformunda yer alan Acil kurye doğru adımlar ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Tek bir tık aracılığı ile yanınızda olan İlaç kurye göndermek istediğiniz zarf ve paketleri kısa zaman zarfı içinde doğru alıcıya ulaştırmaktadır.

Bir telefon kadar uzağınızda olan ilaç kurye vizyonuna artı değer kazandıracak çalışma planlamaları sayesinde adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

En özel kriterler aracılığı ile donatılarak hazırlanılan çalışma ekibi sayesinde memnuniyet derecesinin artmasını destekleyen Motorlu kurye uygun fiyatlandırma listesine ev sahipliği yapmaktadır.

Avantaj elde etmenizi destekleyecek nitelikte ki İlaç kurye tebrik ve davetiye dağıtım hizmetinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır.
İlaç Kurye , istanbul ve genelinde nöbetci eczaneden ilaç tedariği , tıbbı gönderi , veteriner eczane gönderileri , kan numunelerinin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Numuneler, özel olarak tasarlanmış bir örnek kutusunda saklanır ve kurye, ulaşılıncaya kadar hiçbir zaman çıkarılmayacak olan kilitlenebilir bir Sırt Çantasında taşınır.
Motosiklet Kuryeleri olgun tecrübeli binicilerdir.
Gelişmiş motosiklet sürücüler. Trafiği kesebilir
En hızlı rota için Uydu Navigasyon ile donatılmıştır.
1000cc ve üzeri yüksek performanslı motosikletlere binmek.
Trafiği kesmek ve motosikleti yavaşlatmak için üst kutular veya panniers yok.
Motosiklet Kuryeleri, Güvenlik Görevlileri tarafından incelenmiştir.
Motosiklet Kurye, numunelerin teslim edildiğini ve onlara imza attıkları kişinin adını teyit etmek için sizi arayacaktır.