Habipler Kurye

Habipler Kurye sizlere sunduğu acil motorlu kurye ve şeğirlerarası acil kurye hizmetleriyle gönderileriniz herzaman gideceği adrese zamanına ulaştırılır ve hicbir zaman bütcenizi zorlamaz.ve ayrıca habipler kurye ile göndereceğiniz tüm gönderileriniz.

Seri moto kurye  güvencesi altındadır.ve ayrıca habipler kurye başta olmak üzere istanbulunun tüm semtlerine ve yakın şeğirlere acil motorlu kurye hizmeti verilmektedir.

Habipler  semti konum olarak istanbulun kuzey batısında yer almaktadır ilçe olarak üç farklı ilçeye bağlıdır kuzey tarafı  Eyüp ilçesine batı tarafı Arnavutköy ilçesi doğu tarafı ise Sultangazi ilçelerine sınırı bulunmaktadır.dağa önceleri yani 1990 yıllarına kadar İstanbulun sanayi bölgelerinden biriydi şindilerde ise  istanbulun engöze semtlerinden biri haline gelmiştir .

Bunun nedenlerini sıralamak gerekirse yeni yapılan üçüncü havalimanı bağlantı yollarının yakınından geçmesi ve üçüncü havalimanın yakınında  olması  gibi değerlendire biliriz. burada yaşayan halk ise çoğunluk olarak Trakya ve doğu kökenli vatandaşlardan oluşmaktadır