Etiket arşivi: İlaç Kurye Bölgeler

İlaç Kurye


İlaç getirme hizmeti acil bir hastalık anında yada eczanelerde
olmayan bir ilacın ilaç depolarından tedariki için verilen bir
hizmettir.Bir telefonla ilaç kurye ekiplerimiz istediğiniz ilacı en yakın nöbetçi eczaneden temin eder ve kapınıza kadar getirir.Sağlığın şakaya gelmeyeceğini bildiğimiz için 30 ila 60 dakika arasında moto kuryelerimiz ilaç ihtiyacınızı çözer.Günün her saatinde, dışarı çıkma imkanı yada çıkamama gibi
nedenlerden dolayı, devreye bizim girdiğimiz ve sizin adınıza en yakın eczaneden ilaçlarınızın temin edilip adresinize teslim edildiği bir hizmet şeklimizdir. ücretlendirme için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Özel durumlarda sağlık sorunlarının yaşanması ve düzenli olarak
alınan ilaçların acilen temin edilmesi gereken durumlarda firmamız
sizlere kısa sürede ilaçlarınızın teminini sağlayacak şekilde hizmet
sunmaktadır.Başarılı bir şekilde yapılacak olan bu işlemlerde motorlu
kuryelerimiz reçetenizi alarak en yakın veya belirli eczaneler ile ecza
depolarından ilaçlarınızı temin etmekte ve sizlere ulaştırmaktadır.Gün içerisinde sunulacak olan bu hizmetin yanında gece saatlerinde de  ilaç kurye hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır.


Acil İlaç HattıAcil İlaç Hattı , ile Gönderiniz Önce Teslim Edilmekte Acil moto kurye gönderileri express olarak nitelendirilmektedir.

İlaç  Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 60-90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli.

İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir. Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar ! Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için lütfen gönderilecek şeyi (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra siparişinizi veriniz.

Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat ediniz. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.