post

Eczane Kurye

Eczane kurye hizmeti evde tek başına kalmanız eşinizin çocuklarınızın anne baba yada kardeş gibi bireylerin hastalıkları sebebiyle bulunduğunuz semtte araç park sıkıntısı eczanelerin uzak olması aradığınız ilacın mahallenizdeki eczanede olmayışı daha fazla sebeplerden dolayı dışarı çıkamama gibi nedenlerden dolayı kurulmuş bir motorlu kurye servisidir.

Acil ilaç hizmet bedeli en kısa mesafe gündüz 08 : 00 den gece 22:00 kadar olan zaman diliminde 70 lira uzaklık mesafesine göre gece 22:00 den sonra ise en yakın mesafe moto kurye ücreti 90 lira olarak belirlenir. Hafta sonu kurye ücreti gündüz 8:00 den gece 22:00 kadar 90 tl gece 22 :00 dan sonra 100 tl şeklindedir .Daha uzak semtlere ise ilaç kurye hizmeti için lütfen hizmet bedelini telefondan sorunuz.

Acil ilaç kurye , hizmeti uzman bir doktor tarafından yazılmayan antibiyotikler yeşil reçeteye veya kırmızı reçeteye giren ilaçlarınız kesinlikle reçete olmadan eczanelerden alınamaz yurt dışı satılan veya internet üzerinden satışa sunulan ilaçlar la bir bağlantımız yoktur biz sadece eczanelerde satılan üzerinde damgası mührü olan ilaçlarınızı alırız ve verilen adrese teslim ederiz 

post

Eczane Kurye

İlaç kurye hizmeti evde tek başına kalmanız eşinizin çocuklarınızın anne baba yada kardeş gibi bireylerin hastalıkları sebebiyle bulunduğunuz semtte araç park sıkıntısı eczanelerin uzak olması aradığınız ilacın mahallenizdeki eczanede olmayışı daha fazla sebeplerden dolayı dışarı çıkamama gibi nedenlerden dolayı kurulmuş bir motorlu kurye servisidir.

Acil ilaç hizmet bedeli en kısa mesafe gündüz 08 : 00 den gece 22:00 kadar olan zaman diliminde 70 lira uzaklık mesafesine göre gece 22:00 den sonra ise en yakın mesafe moto kurye ücreti 90 lira olarak belirlenir. Hafta sonu kurye ücreti gündüz 8:00 den gece 22:00 kadar 90 tl gece 22 :00 dan sonra 100 tl şeklindedir .Daha uzak semtlere ise ilaç kurye hizmeti için lütfen hizmet bedelini telefondan sorunuz.

Acil ilaç kurye , hizmeti uzman bir doktor tarafından yazılmayan antibiyotikler yeşil reçeteye veya kırmızı reçeteye giren ilaçlarınız kesinlikle reçete olmadan eczanelerden alınamaz yurt dışı satılan veya internet üzerinden satışa sunulan ilaçlar la bir bağlantımız yoktur biz sadece eczanelerde satılan üzerinde damgası mührü olan ilaçlarınızı alırız ve verilen adrese teslim ederiz .Firmamız sadece moto kurye hizmeti sunmaktadır.

Doktor tarafından yazılmış reçeteli ilaçlarınız %25 daha fazla kurye ücreti alınarak ev ve iş yerleriniz den yada belirtmiş olduğunuz adresten alınır en yakın eczaneden temin edilir.

Alo ilaç getir  hizmetinden yararlanmak için  0533 406 80 64 nolu telefon hattından bizlere ulaşınız.

Eczane Kurye


Eczane kurye sayesinde evinizden işyerinizden hasta olan yakınlarınız için veya kendi bireysel ihtiyaçlarınız için kurulmuş olan eczane kurye seçeneği bir moto kurye servisidir.Eczane kurye , gece gündüz bulamadığınız ilaçları istanbula bağlı tüm semtlerdeki eczanelerde araştırarak bulur ve sizin vermiş olduğunuz adrese 45 dakika içerisinde teslim eder.Eczane kurye ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan Eczane,Acil İlaç Kurye vb. ürünlerinizi evinizden dışarı çıkmadan 7/24 saat günün her saatinde Eczane Kurye ekibimiz tarafından size en yakın nöbetçi eczane’den ihtiyaç duyduğunuz ürün,ilaç vb, alarak kapınıza kadar ulaştırmaktadırMoto kurye ile gece yarası eczanenin uzak olması veya evdeki kişilerin müsait olmadığı anlarda insanlara yardımcı olabilmek adına kurulmuş kurye firmamızla eczaneden alınması gereken ilaçlarınızı biz alıp getiririz zamanının size ve sevdiklerinize kalsın diye yağmur çamur kar fırtına her an her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayın.


post

İstanbulun Semtlerine İlaç Servisi

İlaç Kurye , birinci sınıf hizmet kalitesine ev sahipliği yapan , ilaç kurye şimdi profesyonel çalışma ekibi ile sizlere merhaba demeye hazırlanıyor.

En çok tercih edilen kurye platformunda yer alan Acil kurye doğru adımlar ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Tek bir tık aracılığı ile yanınızda olan İlaç kurye göndermek istediğiniz zarf ve paketleri kısa zaman zarfı içinde doğru alıcıya ulaştırmaktadır.

Bir telefon kadar uzağınızda olan ilaç kurye vizyonuna artı değer kazandıracak çalışma planlamaları sayesinde adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

En özel kriterler aracılığı ile donatılarak hazırlanılan çalışma ekibi sayesinde memnuniyet derecesinin artmasını destekleyen Motorlu kurye uygun fiyatlandırma listesine ev sahipliği yapmaktadır.

Avantaj elde etmenizi destekleyecek nitelikte ki İlaç kurye tebrik ve davetiye dağıtım hizmetinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır.
İlaç Kurye , istanbul ve genelinde nöbetci eczaneden ilaç tedariği , tıbbı gönderi , veteriner eczane gönderileri , kan numunelerinin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Numuneler, özel olarak tasarlanmış bir örnek kutusunda saklanır ve kurye, ulaşılıncaya kadar hiçbir zaman çıkarılmayacak olan kilitlenebilir bir Sırt Çantasında taşınır.
Motosiklet Kuryeleri olgun tecrübeli binicilerdir.
Gelişmiş motosiklet sürücüler. Trafiği kesebilir
En hızlı rota için Uydu Navigasyon ile donatılmıştır.
1000cc ve üzeri yüksek performanslı motosikletlere binmek.
Trafiği kesmek ve motosikleti yavaşlatmak için üst kutular veya panniers yok.
Motosiklet Kuryeleri, Güvenlik Görevlileri tarafından incelenmiştir.
Motosiklet Kurye, numunelerin teslim edildiğini ve onlara imza attıkları kişinin adını teyit etmek için sizi arayacaktır.