Eczaneden eve ilaç servisi , Günün her saatinde arayın, size eczaneden evinize ilaçları getirelim.
Acil Eczane ve ilaç ihtiyaçlarınız için, 7 gün 24 saat telefonla sipariş verebilirsiniz.
Yarım saat ile 1 saat içerisinde siparişleriniz elinizde olur.Acil ilaç servisi ücreti Gündüz 70 TL Gece 90 Tl dir

Reçeteli ilaçların temini, reçetesi sizden alınarak gerçekleştirilir. Ücrete %50 ilave edilir.Gündüz/Gece saat kaç olursa olsun, sokak sokak nöbetçi eczane aramaya son! İlacınızı fişi ile birlikte İstanbul’un neresine olursa olsun 45 dakika da kapınıza teslimat acil ilaç temini! Reçeteli ilaçlarda fiyat farkı farklılık gösterebilir.

Saat kaç olursa olsun çekinmeden bizi 7/24 arayarak alo acil ilaç nöbetci eczaneden fişi ile birlikte acil ilaç temini! Siz hiç yorulmayın sadece bizi aramanız yeterli olucaktır.
Moto Kurye , Motorize, eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru Kurye taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar.

Kurye Hizmetinin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm Kurye gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.