post

Acil İlaç Kurye

Acil İlaç Kurye servisi en zor anlarınızda herdaim yanınızda olmak için kurulmuş bir hizmettir. Hizmet amacı insanların dar günlerinde herzaman yanında olma mantığına dayanan ve 7/24 gece ve gündüz tüm gün boyunca hizmet veren bir servistir.

Expres Kurye : çoklu gönderi çeşitlerinden biri olan express moto kurye , tüm gönderiler acil durumuna göre sizler tarafından belirlenir. Normal ya da expres kurye olarak hizmet faaliyetini sürdüren şirketimizde hizmet çeşitleri sınırsızdır.

Alo Kurye : şehir dışında anlaşma yaptığınız veya yapacağınız şirkete ulaşması gereken acil evraklar için de hızlı kuryelik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu tür hızlı teslimat talepleriniz için uçaklı kurye kullanabilirsiniz. Uçak kurye ile şehirden şehre acil teslimatlarınız aynı gün içinde istediğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Vip Kurye : hizmeti istanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30-60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Hızlı Kurye : halkdilinde elçilik postasını yerine ulaştırmakla görevli kimseye denen kurye, günümüzde ise genelde büyük şehirlerin ( özellikle İstanbul başta olmak üzere ) trafik yoğunluğu sebebi ile evrak ve belge gibi gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığı yapan kimselere denir.